Lennart Landqvist litografi

Lennart Landqvist litografi
Lennart Landqvist litografi

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 48/72, ca 82x68 cm

Zustandsbeschreibung

289040

2015-01-27