Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LANDQVIST Lennart (f 1925): Komposition, signerad och daterad Landqvist -93, färglitografi, numrerad 48/72, ca 82x68 cm
Zustandsbeschreibung
289040
2015-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner