Tåg Kraus Mohr &b Co spår 0

Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0
Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0
Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0
Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0
Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0
Tåg Kraus Mohr &b Co  spår 0

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRAUSS. MOHR & Co ÅNGLOK, spår 0, 1895-1903, ångdivet lok, spriteldat, lackerad plåt, längd ca 22 cm

Ej funktionstestad, lackskador, lagningar, drivrem saknas

289041

2015-02-28