Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRAUSS. MOHR & Co ÅNGLOK, spår 0, 1895-1903, ångdivet lok, spriteldat, lackerad plåt, längd ca 22 cm
Ej funktionstestad, lackskador, lagningar, drivrem saknas
289041
2015-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här