Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
WARME-HELLSTRÖM, Catharina (född 1952): (2) "Möte XII" samramade, signerad Catharina Warme-Hellström, numrerad 10/10, torrnål, totalt ca 52x81 cm
Zustandsbeschreibung
289047
2015-01-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner