Catharina Warme-Hellström torrnål

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

WARME-HELLSTRÖM, Catharina (född 1952): (2) "Möte XII" samramade, signerad Catharina Warme-Hellström, numrerad 10/10, torrnål, totalt ca 52x81 cm

Zustandsbeschreibung

289047

2015-01-27