Jan Håfström blandteknik

Jan Håfström blandteknik
Jan Håfström blandteknik
Jan Håfström blandteknik
Jan Håfström blandteknik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): "Anteckningar innan sömnen", signerad och daterad Jan Håfström 1976, ca 33x41,5 cm
UTSTÄLLD: Galerie Burén katalognr 6, September 1976

Spår av häftstift

289050

2015-01-27