Oljemålning
2015-01-27
289059
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fartygsporträtt, olja på duk, 65,5x55,5 cm