Sandro Chia etsning carborundum

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHIA, Sandro (född 1946): Figurkomposition, signerad och numrerad Chia, 44/50, etsning och carborundum tryckt i färger samt handkolorerad, 92x114 cm, oramad

289060

2015-02-03