Else Wirström kopia efter Jan Davidsz de Heem

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIRSTRÖM, Else (1900-tal):. Blomsterstilleben, signerad och daterad Stockholm 1954, olja på pannå, kopia efterJan Davidsz de Heem, 41x33 cm

289065

2015-01-27