Väggpendyl i gustaviansk stil
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan med romerska samt arabiska siffror märkt I Kluge Stockholm, träskuren dekor, Lenzkirch 2 million verk, höjd 58 cm
Lösa glas medföljer
289072
2015-01-27