Väggpendyl i gustaviansk stil

Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil
Väggpendyl i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, förgylld, urtavlan med romerska samt arabiska siffror märkt I Kluge Stockholm, träskuren dekor, Lenzkirch 2 million verk, höjd 58 cm

Lösa glas medföljer

289072

2015-01-27