Piedestal i empirestil

Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil
Piedestal i empirestil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad, på lejontassar, dekor av girlanger samt växtornamentik, höjd 121 cm

Skador och slitage

289077

2015-01-27