Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Basar, signerad F W Odelmark, olja på duk, 48x40 cm
289079
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här