Ragnar Person På kuskbänken
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
PERSON, Ragnar (1905-1993): Figurer på kuskbänk, signerad RP -41, a tergo signerad Ragnar Person samt tecknad blomma, på spännramen stämplad "Konst i svenska hem II:744", olja på duk, 81x66 cm
289086
2015-02-06