Ragnar Person På kuskbänken

Ragnar Person På kuskbänken
Ragnar Person På kuskbänken
Ragnar Person På kuskbänken
Ragnar Person På kuskbänken
Ragnar Person På kuskbänken
Ragnar Person På kuskbänken

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

14 000 SEK

PERSON, Ragnar (1905-1993): Figurer på kuskbänk, signerad RP -41, a tergo signerad Ragnar Person samt tecknad blomma, på spännramen stämplad "Konst i svenska hem II:744", olja på duk, 81x66 cm

289086

2015-02-06