Sven-Olof Ehrén Stockholm

Sven-Olof Ehrén Stockholm
Sven-Olof Ehrén Stockholm
Sven-Olof Ehrén Stockholm
Sven-Olof Ehrén Stockholm
Sven-Olof Ehrén Stockholm
Sven-Olof Ehrén Stockholm

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927-2004): (3) Stockholmsmotiv, signerade Sven Olof Ehren, numrerade, litografier, varierande mått

Gulnader

289105

2015-01-28