Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fanerad i mahogny med intarsia, 81, 89x50 cm, nyckel finns
Enligt uppgift tillverkad av Erik Andersson Lund

289111

2015-01-28