Vas skål Thell

Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell
Vas skål Thell

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VAS, SKÅL, stengods, Höganäs, Claes Thell, signerade och daterade Thell -02 resp Thell-96, höjd ca 22 resp 9,5, diameter 14,5 cm

289145

2015-01-28