Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition med figurer i soluppgång, signerad och daterad H Viksten 76F, blandteknik på papper, 31x23 cm
289160
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här