Hans Viksten

Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten
Hans Viksten

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VIKSTEN, Hans (1926-1987): Komposition med figurer i soluppgång, signerad och daterad H Viksten 76F, blandteknik på papper, 31x23 cm

289160

2015-01-28