Georg Suttner oljemålningar
2015-01-29
289167
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SUTTNER, Georg (född 1922): (2) "Varm sommarkväll" resp. "Förspel II", signerade Suttner, olja på duk, 15x15 resp. 15x14 cm, oramade