Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SUTTNER, Georg (född 1922): (2) "Varm sommarkväll" resp. "Förspel II", signerade Suttner, olja på duk, 15x15 resp. 15x14 cm, oramade
289167
2015-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här