Georg Suttner oljemålningar

Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar
Georg Suttner oljemålningar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUTTNER, Georg (född 1922): (2) "Varm sommarkväll" resp. "Förspel II", signerade Suttner, olja på duk, 15x15 resp. 15x14 cm, oramade

289167

2015-01-29