Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
SUTTNER, Georg (född 1922): (2), "Svängiigt landskap Provance", " resp. komposition, signerade Suttner, olja på duk, ca 18x18 cm, oramade
289168
2015-01-29