Georg Suttner oljemålning

Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning
Georg Suttner oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

SUTTNER, Georg (född 1922): (2), "Svängiigt landskap Provance", " resp. komposition, signerade Suttner, olja på duk, ca 18x18 cm, oramade

289168

2015-01-29