Per Stenius

Per Stenius
Per Stenius
Per Stenius
Per Stenius
Per Stenius
Per Stenius

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STENIUS, Per (Finland 1922-2014): Komposition, signerad och otydligt daterad Stenius -69(?), olja på duk, 65,5x50,5 cm

289170

2015-01-28