Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLMLUND, Viktor (1884-1938): Norrländsk höstvy, signerad V Holmlund, olja på duk, 68x87 cm
Obetydligt hål vid ramen
289174
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här