Hugo Zuhr oljemålning

Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning
Hugo Zuhr oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): Landskap, monogramsignerad, olja på duk, 54x73 cm

Dubblerad

289175

2015-01-28