Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THOMÉ, Verner (Finland 1878-1953): Klippig kust, signerad och daterad V. Thomé 1928, olja på pannå, 34x42 cm
Pannån slagit sig, fuktfläckar, smärre obetydliga hål
289179
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här