Verner Thomé oljemålning

Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning
Verner Thomé oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THOMÉ, Verner (Finland 1878-1953): Klippig kust, signerad och daterad V. Thomé 1928, olja på pannå, 34x42 cm

Pannån slagit sig, fuktfläckar, smärre obetydliga hål

289179

2015-01-28