Harald Wiberg tusch

Harald Wiberg tusch
Harald Wiberg tusch
Harald Wiberg tusch
Harald Wiberg tusch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIBERG, Harald (1908-1986): Leopard och jägare, signerad och daterad Harald Wiberg 1961, tusch, ca 27x21 cm

289185

2015-01-28