Ljusstakar porfyrimitation

Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation
Ljusstakar porfyrimitation

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1900, porfyrimitation, förgyllda detaljer, höjd ca 23 cm
Skador: Spricka, smärre skador

289197

2015-01-28