Disellok spår 0
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DISELLOK, 2 st, spår 0, 1900-talets första hälft, Doll & Co eldrivet disellok, svart med detaljer i rött, märkt "6000 N.Y.C & H.R.R". Svart eldrivet disellok märkt "Amer Flyer Lines motor 1218", längd 19,5 resp. 20 cm
Ej funktionstestade, lackskador, delar saknar
289208
2015-02-28