Disellok spår 0

Disellok spår 0
Disellok spår 0
Disellok spår 0
Disellok spår 0
Disellok spår 0
Disellok spår 0

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DISELLOK, 2 st, spår 0, 1900-talets första hälft, Doll & Co eldrivet disellok, svart med detaljer i rött, märkt "6000 N.Y.C & H.R.R". Svart eldrivet disellok märkt "Amer Flyer Lines motor 1218", längd 19,5 resp. 20 cm

Ej funktionstestade, lackskador, delar saknar

289208

2015-02-28