Stolar Thonet-typ
Valmis
2015-01-28
289212
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft, Thonet-typ, rotting och betsat böjträ, enstaka numrerade, sitthöjd 48 cm
Slitage, sprickor, skador,