Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 1 par, Louis XVI-stil, 1900-tal, svartmålade samt bronserade, ryggbricka samt sits med broderi, överkragade kannelerade ben, sitthöjd ca 43 cm
Slitage
289218
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här