Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, gustaviansk stil, stämplade C G Hallberg, Stockholm 1906, bär spår av förgyllning, höjd 28 cm, vikt ca 1140 g
289228
2015-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här