Sven jonson färglitografi

Sven jonson färglitografi
Sven jonson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONSON, Sven (1902-81): Cyklopens grotta ur serien Strändernas svall ur serien Strändernas svall, signerad Sven Jonson, 185/390, färglitografi, 40x48, Ed. Galerie Börjeson Malmö

289235

2015-01-31