Sven Jonson färglitografi

Sven Jonson färglitografi
Sven Jonson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONSON, Sven (1902-81): Bågskytten från Ithaka, signerad Sven Jonson, 185/390, färglitografi, 40x48, Ed. Galerie Börjeson Malmö

289237

2015-01-31