Skålfat Japan 1700-tal
2015-01-28
289243
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Japan, 1700-tal, imaridekor med pioner, körsbärsblommor och krysantemum, diameter 35,5 cm
Kantlagningar, slitage