Skålfat Japan 1700-tal

Skålfat Japan 1700-tal
Skålfat Japan 1700-tal
Skålfat Japan 1700-tal
Skålfat Japan 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, porslin, Japan, 1700-tal, imaridekor med pioner, körsbärsblommor och krysantemum, diameter 35,5 cm

Kantlagningar, slitage

289243

2015-01-28