Soffbord jakaranda

Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda
Soffbord jakaranda

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFBORD, Ib Kofod-Larsen, Säffle Möbelfabrik, underrede i jakaranda, svart stenskiva, höjd 52, 152x62 cm

Bruksslitage, någon enstaka nagg på stenskivan

289249

2015-01-29