Kandelabrar senempire Frankrike
Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, senempire, Frankrike, för 3 ljus vardera, segergudinnan Victoria uppbärandes en segerkrans, brännförgylld och mörkpatinerad brons, höjd 51,5 cm
En ljushållare lös med gammal lagning
289250
2015-01-28