Fåtöljer röd plyschklädsel

Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel
Fåtöljer röd plyschklädsel

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1930/40-tal, bonad björk, röd plyschklädsel, fötter i ball and claw, sitthöjd 42 cm

Bruksslitage

289251

2015-01-29