Kunglig Dansk figurin Axel Locher

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, porslin, Royal Copenhagen, otydligt monogramsignerad och daterad 1905, sannolikt Axel Locher, numrerad untertill 673 samt 149, ca 21 x 24 cm

289252

2015-01-28