Figurin Ming dynasti brons

Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons
Figurin Ming dynasti brons

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FIGURIN, brons, sinotibetansk, 1600-tal, sittande buddha på lotustron, höjd 18 cm

Skador

289253

2015-01-29