Lena Cronqvist Mamma i hinken

Lena Cronqvist Mamma i hinken
Lena Cronqvist Mamma i hinken

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): "Mamma i hinken", signerad Lena Cronqvist, 16/25, etsning, 21x24,5 cm

289256

2015-02-07