Gösta Liljedahl oljemålning
2015-01-29
289263
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): På tur, signerad Gösta Liljedahl, olja på duk, ca 60x73 cm