Herman Saftleven, tillskriven, Hamnmotiv
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
HERMAN SAFTLEVEN (Holland, 1609-1685), tillskriven, Landskap med borg och hamn, olja på pannå, 47x69 cm.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Lagning, retuscher, skador längst med nedre kant
289281
2015-01-29