Herman Saftleven, tillskriven, Hamnmotiv

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HERMAN SAFTLEVEN (Holland, 1609-1685), tillskriven, Landskap med borg och hamn, olja på pannå, 47x69 cm.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Lagning, retuscher, skador längst med nedre kant

289281

2015-01-29