Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOSTER, Myles Birket (England, 1825-1899) tillskriven: Gårdsexteriör, monogramsignerad, akvarell, ca 20x31,5 cm
Fukstskador i passepartout, ej examinead ur ram
289289
2015-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här