Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NORDGREN, Axel (1828-1888): Kustlandskap, signerad A Nordgren, olja på pannå, 27x41 cm
Smärre färgbortfall, ramskador
289291
2015-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här