Bord med kopparskiva jugend

Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend
Bord med kopparskiva jugend

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

BORD med kopparskiva, löstagbar, 1900-talets början, jugend, mahogny, med intarsia, höjd 65, diameter 70 cm

Bruksslitage

289301

2015-01-29