"I Roland Svenssons Övärld"

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland, "I Roland Svenssons Övärld" av Bo Grandin, signerad, 47/200, bibliofilutgåva, en signerad färglitografi medföljer

289321

2015-01-29