Hans Dahl oljemålning

Hans Dahl oljemålning
Hans Dahl oljemålning
Hans Dahl oljemålning
Hans Dahl oljemålning
Hans Dahl oljemålning
Hans Dahl oljemålning

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DAHL, Hans (Norge, 1881-1919): Fjordlandskap med flicka, signerad, olja på duk, 56x42 cm

Smärre krackeleringar

289323

2015-01-29