Olle Carlström två oljemålningar
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARLSTRÖM, Olle (född 1920): (2) "Vasshavet", signerad och daterad Olle Carlström -96, olja på duk, 60x73 cm, "Granitlandskap", signerad Olle Carlström -61, olja på duk, 50x61 cm
Kuntoraportti
289348
Päivämäärä:
2015-01-29