Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALVADO, Ernest (1929-1985): (3), Kompositioner, signerade E Salvado -64 -65, blanteknik på papper, 100x70 cm samt 69x49 cm, oramade
Hanteringsveck, skador
289355
2015-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här