Ernest Salvado tre blandteknik på papper

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALVADO, Ernest (1929-1985): (3), Kompositioner, signerade E Salvado -64 -65, blanteknik på papper, 100x70 cm samt 69x49 cm, oramade

Hanteringsveck, skador

289355

2015-01-29