Taklykta i orientalisk stil

Taklykta i orientalisk stil
Taklykta i orientalisk stil
Taklykta i orientalisk stil
Taklykta i orientalisk stil

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

LYKTA, 1900-tal, patinerad metall med genombruten dekor, orientalisk stil, elektrifierad, höjd 67 cm

Smärre slitage

289359

2015-01-29